„Nowy Świt” zespołu Dice

Już 23 lutego odbędzie się premiera nowej płyty hardrockowego zespołu Dice. „Nowy Świt” to hardrock w czystej postaci. Głośno, wartko i z głębi serca.

Dice, czyli Łukasz Przybylski, Karol Przybylski, Mateusz Szeremeta i Bartosz Izak, zaprezentuje piętnaście premierowych utworów, które zabiorą słuchaczy w krainę ciężkiego rocka. Mimo że album pełny jest niespodziewanych, szaleńczych zwrotów, to znaleźć na nim można także kilka melancholijnych utworów dających wytchnienie od świata ciężkich gitar, tłustego basu i dudniących bębnów.

 

Nagranie płyty „Nowy Świt” zbiegło się z dziesięcioleciem istnienia Dice. To owoc dziesięciu lat wspólnego grania, dziesięciu lat doświadczeń, dziesięciu lat przyjaźni i dziesięciu lat dążeń do samodoskonalenia. Z tego powodu album podzielony został na trzy części. Nowe utwory znalazły się w częściach A i B. Natomiast część X stanowią nowe aranżacje starych piosenek.  

 

Dice otrzymał wiele wsparcia przy pracy nad płytą. Dzięki wytwórni Luna Music Polska album trafi w ręce słuchaczy. Nad dźwiękiem czuwał Sebastian Kaczmarczyk ze Studia Bastion. Nowe logo zespołu oraz wykwintną szatę graficzną płyty przygotowała Hanna Dąbrowska. Swoimi zdjęciami okładkę wzbogacili Michała Kucyrka oraz Krzysztofa Kaciupa. O rozgłos medialny pomagają nam zadbać: Antyradio, Lupus Unleashed, SZarpidrut, Radio Rock Time, Muzykoholicy, Metal Mundus oraz Back Door Music.

 

Premiera płyty zaplanowana jest na 23 lutego 2018 r. Wtedy też trafi ona na półki najlepszych sklepów muzycznych w Polsce. Co więcej, płytę można będzie nabyć przedpremierowo już 9 lutego 2018 r. w formie albumu cyfrowego dostępnego na wszystkich platformach.

 

Więcej informacji:

www.dicerocks.pl

www.facebook.pl/dicepl

www.youtube.com/DiceRocksVEVO

www.youtube.com/dicepl

 

[źródło: materiały prasowe]

Oceń artykuł: Zaloguj się, aby móc oceniać zawartość.


Komentarze (0)

Pozostałe artykuły autora

Ruszamy!

Kilka informacji na temat portalu backdoormusic.pl.

Mamy bardzo dobrą reprezentację polskiego rocka – rozmowa z zespołem Dice

Stargardzka grupa Dice to jeden z tych zespołów, dla których muzyka jest prawdziwą pasją. Grupa stanowi ...

dice hard rock

Pozostałe artykuły

Nico – historia muzy Andy'ego Warhola

Gwiazda Srebrnej Fabryki Andy’ego Warhola, muza, aktorka, modelka i wokalistka, która razem z zespołem Velvet Underground ...

Rock nico velvet underground lou reed postpunk aleternative folk

Blixa Bargeld – najpiękniejszy człowiek na świecie

O wokaliście Einstürzende Neubauten wiele już napisano. A jednak to wciąż mało. Były gitarzysta Nick Cave ...

Rock postpunk Elektroniczna Industrial einsturzende neubauten

Muzyka

Artykuły użytkowników